CHRZCINY BIAŁYSTOK

Chrzest Święty to szczególne wydarzenie, nie tylko dla rodziców nowonarodzonego dziecka, ale również dla całej rodziny. Jest pierwszym sakramentem oraz wielkim wydarzeniem w życiu małego człowieka. Ma nadzwyczajnie podniosły oraz duchowy charakter, dlatego dokładamy wszelkich starań aby przyjęcia w Atmosferze z okazji Chrztu Świętego były wyjątkowe i pełne radości a nasi Klienci zapamiętali je na cale życie.

Restauracja Atmosfera zlokalizowana jest przy jednej z najstarszych ulic Białegostoku, w samym sercu miasta, co sprawia, że dojazd do niej będzie dużym udogodnieniem nawet dla osób nie znających okolicy. W pobliżu znajduje się duży parking pobliskiego punktu rekreacyjnego, który zostaje do dyspozycji gości. Lokal przyciąga swoja przytulnością oraz nietuzinkowym wyglądem. Kominek znajdujący się we wnętrzu Atmosfery nadaje restauracji niepowtarzalny nastrój. Zachęca do rozmów z najbliższymi nadając tym chwilom nutę magiczności,  skłania do kontemplacji. Ponadto, to doskonałe miejsce do pamiątkowej sesji zdjęciowej, do której również otrzymują Państwo do dyspozycji od nas kołyskę niemowlęcą.  Atmosfera to lokal składający się z trzech osobnych pomieszczeń,  a każde z nich cechuje się wyjątkowym klimatem. Wybór sali oraz wystrój dobieramy wedle preferencji naszych Klientów, proponujemy najlepsze i najbardziej popularne rozwiązania, jednocześnie będąc otwartym na sugestie oraz specjalne życzenia. Naszą ideą zawsze było stworzenie miejsca spotkań o unikalnym klimacie gościnności, w którym każdy poczuje się jak w domu. Wpływają na to ludzie, którzy tworzą to miejsce ale także szereg zastosowanych rozwiązań, takich jak wystrój restauracji, odpowiednie oświetlenie, wyszukane zestawienia kolorystyczne, przestrzeń, nietuzinkowe dodatki i tekstylia, orz – co najważniejsze – pyszne jedzenie. Nasi wykwalifikowani kucharze pod nadzorem bezbłędnego szefa kuchni tworzą kulinarne arcydzieła, którymi chcemy Was ugościć. Wyjątkowość naszej kuchni wynika z wieloletniego doświadczenia kucharzy oraz serca do tego co robią, gotowanie jest bowiem ich prawdziwą pasją.

Organizując w Atmosferze uroczysty obiad z okazji Chrztu Świętego nie musicie martwić się o detale. Nasz zespół dokona nawet niemożliwego, aby przyjęcie było wspaniałym przeżyciem oraz niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich obecnych. Oferujemy pełen zakres usług, również fotograficznych i filmowania. Wykonane zdjęcia i nakręcone filmy z tego wyjątkowego  dnia będą cudowną pamiątką na długie lata. Nietuzinkowy charakter lokalu w połączeniu z wykwintną i elegancką aranżacją pomieszczenia zapewnią wysoki komfort oraz kameralność. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom spełniamy specjalne życzenia odnośnie dekoracji oraz menu. Proponujemy najlepsze zestawy obiadowe na tą okoliczność, a także gwarantujemy oprawę muzyczną i doskonałą obsługę kelnerską. Mając na uwadze zorganizowanie czasu

najmłodszym gościom zapewniamy kącik zabaw oraz proponujemy usługę animatora, który w sposób profesjonalny i niebanalny zajmie się dziećmi, jednocześnie odciążając rodziców i pozwalając im cieszyć się towarzystwem bliskich podczas uroczystości.

Jeśli interesuje Cię organizacja przyjęcia po Chrzcie Świętym skontaktuj się z nami:

Tel. 500 692 242

e-mail: biuro@atmosferaresto.pl