KOMUNIE

Komunia Święta to niezwykle ważna uroczystość o charakterze religijnym dla każdego dziecka i jego rodziny, polegająca na pierwszym przyjęciu Eucharystii. Jest to prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie sakralne w życiu człowieka z perspektywy Kościoła. Komunia to doniosła chwila na drodze duchowego rozwoju dziecka, ale również doskonała okazja do spotkań rodzinnych.

Biorąc pod uwagę okoliczności jesteśmy bardzo szczęśliwi, kiedy możemy uczestniczyć w tak istotnej dla Was uroczystości oraz sprawić, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Takie wydarzenie wymaga bowiem wyjątkowej oprawy, którą z przyjemnością zapewnimy, aby każdy Gość czuł się u nas komfortowo.

Atmosfera Resto Bar to tylko 5 minut drogi pieszo od centrum miasta, przy jednej z najstarszych ulic w Białymstoku, przy której mieści się wiele zabytkowych budowli i budynków. Jest to lokalizacja idealna pod kątem dojazdu, szczególnie dla gości przyjeżdżających z odległych miast. Atmosfera  to restauracja przyjazna rodzinom z dziećmi. Jest to lokal, w którym niebanalny wystrój w połączeniu z widokiem znajdujących się we wnętrzu kominków roztopi nawet najtwardsze serca. W Atmosferze jest atmosfera!  To miejsce przytulne, a jednocześnie pełne charakteru, co sprawia, że nie chce się stąd wychodzić. Wierzymy, że klimat tworzą również ludzie, dlatego też nasi pracownicy są zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Nie ma mowy o kaprysach! Atmosfera stworzona została z serca do ludzi i u nas zawsze możecie liczyć na sympatyczną obsługę.

Atmosfera to idealne miejsce do urządzenia imprezy komunijnej. Oferujemy naszym gościom wybór jednej z trzech różnej wielkości sal, które mieszczą nawet do kilkudziesięciu Gości. Każda z nich jest klimatyzowana, wyposażona w najlepszy sprzęt oraz przystosowana do ustawienia stołów zgodnie z Państwa preferencjami. Oferujemy aranżację sali na komunie według upodobań, zdobimy świeżymi kwiatami i dekoracjami tematycznymi. Najmłodszym uczestnikom przyjęcia przygotowujemy kącik zabaw oraz proponujemy usługę wyszkolonych animatorów, którzy sprawią, że Wasze pociechy będą bawić się doskonale. Dodatkowo, wedle życzenia Klienta jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę eventową: fotografów, kamerzystów oraz DJ’ów.

Poza wizualnymi atutami możemy pochwalić się również wyśmienitą sezonową kuchnią. Wszystkie nasze dania przyrządzane są na bieżąco ze świeżych, aromatycznych i najlepszych jakościowo składników. Przyjęcie z okazji Komunii Świętej obchodzi się tylko jeden raz, a my dołożymy wszelkich starań, aby było to wydarzenie, którego nie w sposób zapomnieć. Na to święto proponujemy Państwu najsmaczniejsze i najbardziej wyszukane dania, uwzględniając wszelkie potrzeby dietetyczne. Otwarci jesteśmy również na propozycje. Nasi kucharze pod pieczą mistrzowskiego szefa kuchni przygotują Wasze ulubione potrawy. Uroczysty obiad z okazji Komunii Świętej często goszczą dzieci, dlatego nasza karta pełna jest również pozycji skierowanych właśnie do nich. Są to lekkie, a zarazem najbardziej uznawane przysmaki przez naszych młodszych Klientów.

Jeśli chcesz zorganizować komunię świętą  u siebie w domu, możesz zamówić u nas pyszny catering i nie tracić czasu na szykowanie poczęstunku dla Gości w domu.

Serdecznie zapraszamy do organizacji przyjęcia z okazji Komunii Świętej!

Tel. 500 692 242

e-mail: biuro@atmosferaresto.pl