O NAS

Restauracja Atmosfera Resto&Bar mieści się w centrum Białegostoku, przy jednej z najstarszych i najpiękniejszych jego ulic.

Atmosfera zrodziła się z potrzeby stworzenia w Białymstoku miejsca tętniącego życiem, muzyką, rozmowami do późnych godzin wieczornych oraz pysznym jedzeniem.

Trzy oddzielne sale zapewniają kameralną atmosferę. Sala barowa może wieczorami służyć jako Pub z wyjątkowo dużym, jak na Białystok, wyborem alkoholi mocnych, win, koktajli oraz kraftowych piw. W wybrane dni zamienia się w salę koncertową, na której można posłuchać muzyki na żywo. Druga sala Restauracyjna jest idealna na spotkania z przyjaciółmi przy drinku, a w dzień można spokojnie wypić w niej kawę i popracować przy laptopie. Trzecia sala Restauracyjna Kominkowa jest idealna na większe przyjęcia okolicznościowe, jak chrzciny, małe wesela, komunie, bankiety firmowe, czy urodziny. Na samym końcu tej Sali znajduje się kameralna loża, która pomieści do 20 osób a wygodne kanapy sprawią, że Goście poczują się zrelaksowani.

Nasi goście mogą delektować się wybitną, sezonową kuchnią opartą na świeżych składnikach, gdzie dania nie tylko zjawiskowo się prezentują, ale doskonale smakują. Świadczą o tym opinie na naszym fanpage’u, a także Wasze powroty z rodziną i przyjaciółmi. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy w ofercie przekąski, zupy, makarony, dania główne mięsne oraz ryby, świeże i lekkie sałatki, burgery, pizze i desery. Pamiętając o najmłodszych przygotowaliśmy również specjalne menu dla dzieci.

Każdy miesiąc obfituje w wydarzenia, gdzie wraz z przyjaciółmi możecie posłuchać muzyki na żywo, obejrzeć film na dużym ekranie, czy zrelaksować się w naszym ogródku przy kraftowych piwach, czy autorskich drinkach. To multikulturowe miejsce, które swoim niepowtarzalnym klimatem łączy pokolenia. Wasze zwierzęta również są u nas mile widziane. Zapraszamy!