IMPREZY FIRMOWE

Organizacja imprez firmowych to znany i skuteczny sposób motywowania i integrowania pracowników. To również świetna okazja, aby pracownicy mogli się lepiej poznać, a nieformalna i swobodna forma spotkania wpływa pozytywnie na nastroje zespołu przekładając się na zwiększenie jego efektywności. Nic tak nie integruje i wzmacnia relacji pracowników jak wspólny wieczór spędzony na rozmowach przy pysznym jedzeniu. Klimatyczne wnętrza restauracji Atmosfera są idealne na tego typu przyjęcia. Z pełnym profesjonalizmem zorganizujemy Wigilie Firmowe, wieczorne przyjęcia integracyjne, czy kameralne spotkania biznesowe.

Nie bez znaczenia jest także lokalizacja. Położenie naszego lokalu blisko centrum Białegostoku umożliwia uczestnikom imprezy łatwy dojazd do restauracji.

Latem dodatkową atrakcją może być wspólne grillowanie na świeżym powietrzu w naszym zielonym ogródku. Duży murowany grill z trzema oddzielnymi rusztami pozwala na przygotowanie wielu różnych opcji mięsnych i wegetariańskich w jednym czasie.

Jeśli interesuje Cię organizacja imprezy firmowej, skontaktuj się z nami:

Tel. 500 692 242

e-mail: biuro@atmosferaresto.pl