SALA BAROWA

Sala barowa oferuje autorskie drinki, piwa kraftowe, wina oraz szeroki wybór alkoholi. Organizujemy w naszej restauracji różnego rodzaju eventy, dlatego też w sali znajduje się scena dedykowana artystom lub zespołowi czy DJ-owi. Posiadamy również ekran o przekątnej 4 metry oraz projektor w jakości 4k ,dzięki czemu jesteśmy w stanie robić seanse filmowe oraz szkolenia firmowe i konferencje. Do dyspozycji Gości jest również wygodna kanapa oraz fotele usytuowane w pobliżu kominka, który w porze jesienno-zimowej jest zawsze odpalany.

SALA RESTAURACYJNA KOMINKOWA

Sala kominkowa znajduję się w dalszej części lokalu i jednocześnie jest naszą największą salą. Podzielona jest na dwie części – większą z kominkiem i mniejszą loże . Istnieje możliwość przedzielenia jej w zależności od liczby i wymagań naszych Gości. W tej sali znajduje się również kącik dziecięcy. Sala ma kameralny i nastrojowy klimat.

SALA RESTAURACYJNA

Sala restauracyjna jest pierwszą salą, którą widzimy po wejściu do lokalu. W naszej opinii jest idealnym miejscem do pracy , ponieważ jest najlepiej oświetlona. To tez dobre miejsce aby zjeść szybki lunch. Wieczorami natomiast doskonale nadaje się do spotkań w większym gronie przyjaciół. Ze względu na swoją lokalizacje , podczas koncertów pozwala cieszyć się muzyką na żywo.