CATERING

Rozumiemy, że nie zawsze macie Państwo możliwość wynajęcia sali, bądź zwyczajnie decydujecie się na organizację uroczystości u siebie w domu, dlatego też oferujemy pomoc w postaci pysznego cateringu. Jesteśmy świadomi ile pracy i czasu wymaga przygotowanie przyjęcia na różne okazje, dlatego polecamy się do przekazania nam tej odpowiedzialności. Jesteśmy pewni, iż przygotowane przez nas dania zadowolą nawet najwybredniejszych gości.

Nasi szefowie kuchni przygotują wybrane przez Państwa pyszne, gorące dania, a kierowca dostarczy je wprost do Waszego domu. Według życzenia Klienta zaserwujemy menu prosto na stół. Dzięki temu zapewnicie sobie czas na wspólne przeżywanie tego wyniosłego wydarzenia w gronie najbliższych, nie martwiąc się o obsługę gości. Na większe wydarzenia proponujemy również obsługę kelnerską i animatorską.

Ofertę cateringową przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy mógł wybrać potrawy według swoich upodobań i preferencji. Karta zawiera pozycje mięsne, jak i wegetariańskie oraz wegańskie. Do wyboru macie Państwo dania gorące, zimne przystawki oraz przekąski na stół słodki. Wychodząc poza ramy podejmiemy się także przygotowaniu potraw spoza karty – na specjalne życzenie Klienta.

Jeśli interesuje Cię zamówienie cateringu, skontaktuj się z nami:

Tel. 500 692 242

e-mail: biuro@atmosferaresto.pl